Tek Fresku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar!

Details

Tek Fresku jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 tualete.Te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti kushton 300 euro.Per me shume informacion kontakto ne numrin 0697320786

  • ID: 3614
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 17th March 2020
  • Views: 227