Ne bllok Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar!

€230.000

Details

Okazion!!!!!
Komoditet dhe cilesi–kombinimin perfekt e gjeni tek ky apartament.
📍 Vendndodhja–Bllok
📐 Siperfaqja–126 m2
🏘 Kati i I banim – pallat i ri
🚘🚖 2 garazhde te perfshira ne cmim
💶 230 000 euro (+ 2 poste parkimi)i padiskutueshem.
Apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte arreduar nga arkitektet me te mire ne vend. Mobiliet, hidrosanitaret dhe paisjet e tjera jane te nje cilesie shume te larte. Ambienti eshe i kompozuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete, salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, nje ballkon te mbyllur me xham si dhe nje depo. Per nje vizite ne prone kontaktoni Orgeten ne nr. 0697320785.
. @ Tirana, Albania

  • ID: 3944
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 197