Apartament 3+1 per qera ose per shitje tek Touch Of Sun!

€300.000

Details

🏡 Apartament 3+1 per qera ose per shitje.
📐Siperfaqja-300 m2.
📍 Vendodhja- Kompleksi Prekja e diellit.
💵 Cmimi per qera 1500 euro
Dhe cmimi per shitje 300.000 euro.
Tek kompleksi Prekja e diellit apartament per qera ose per shitje 3+1+3 tualete mundesi per tu ber dy apartamente 2+1. Organizohet ne sallon me hapsire te bollshme, ambjent gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, palester, pishin, kinema, garazh.
Ka nje siperfaqje prej 300 m2 ku 180m2 jane hapsirat dhe 120m2 jane varand. Jane bere punmet me cilesore duke filluar nga parketi i cilesise se pare, punime gipsi, dopio xham, termoizolim, drit natyrale, mobilim modern, kondicionim ne cdo dhome etj. Per me shume infomacion kontakto 0697320785

  • ID: 3924
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 198