Jepet me qera apartament 2+1 prane Liqenit Artificial!

Details

Jepet me qera apartament 2+1.
Adresa: Rruga “Marko Bocari”, prane ArtTurbina.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri. I pajisur me ashensor, kamera sigurie etj. Korridore me drite natyrale dhe te shtruar ne pllaka shume cilesore.
Vlen per tu theksuar se jane vetem 22 apartamente (3 apartamente ne kat). Apartamenti eshte teresisht i orientuar nga jugu, eshte i perbere nga kuzhine/ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor, ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze (me te gjitha elektroshtepiaket), dhe eshte projektuar e arreduar me arkitekt.
Ne cmim perfshihet edhe parkingu i dedikuar ne katin -1.
Qeraja mujore 1500euro.
Preferohen kontrata afatgjata.
Per me shume informacion Kontakto 0697320785 .

  • ID: 3914
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 187