Shiten Apartamente te ndryshme tek Square 21 prane 21 Dhjetorit ne Rrugen e Kavajes!

Kontakto per cmimin

Attachments

Details

Shiten apartamente 1+1, 2+1,3+1, tek Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Nxitoni ta prenotoni ketu shtepine tuaj te endrrave pasi kompleksi po mbaron dhe do jete gati per banim per pak kohe. Apartamentet jane te ndryshme dhe cmimet fillojne nga 1200 Eu/m2.
Për më shumë informacion telefononi !

Video

  • ID: 3956
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 17th March 2020
  • Views: 464