Apartament përfekt për investim 1+1 për shitje ne Mylslym Shyr!

€120.000

Details

Apartament përfekt për investim 1+1 për shitje ne Mylslym Shyr
📍 Tregu Cam
📐 68 m2
💵 120 000 Euro
Tek Tregu Cam tek pallati i 2019 2020 me orientim lindje ku ka diell gjith diten. Apartamenti organizohet ne sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte ne faze pllakash dhe dyer dritare. Vendodhja e apartamentit krijon facilitet me nevojat jetesore te perditeshme. Per me shume informacion kontakto. 0697320785

  • ID: 4029
  • Published: 19th March 2020
  • Last Update: 19th March 2020
  • Views: 255