Shitet Apartament 2+1 ne Bllok!

Kontakto per cmimin

Details

Ne mes te Bllokut ne nje pallat te ri, shitet Apartament 2+1, ne katin 4 te njerit prej pallateve me te mire te zones. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh ( me nje guzhine te madhe me paisje shume cilesore dhe dere me dalje ne verande)dy dhoma matrimoniale,Te dyja Tualetet jane Incaso dhe me pajisje nga me cilesoret. Sistemim perfekt i hapesires dhe mobilim modern. Zona ku ndodhet apartamenti duke qene se eshte afer Qendres se Tiranes ofron gjithe komoditetin e nevojshem per nje jetese cilesore.Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Orgeten ne numrin e telefonit: 0697320785 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

  • ID: 3933
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 183