Kompleksi perrallor Eyes of Tirana, gati per ju!

Kontakto per cmimin

Details

Kompleksi perrallor Eyes of Tirana, gati per ju! 😍
Nese mendoni te beni nje super investim apo te bleni shtepine e endrrave, ky kompleks eshte ideali. Fiks ne qender te Tiranes, ndertime te 2020 te cilesise se fundit, ky kompleks po vazhdon punimet per te perfunduar se shpejti. Ju mund te investoni qe ne keto momente dhe te beni zgjedhjen e duhur.
Aty ky luksi dhe perfeksioni behen bashke. Nese mendoni qe eshte investimi i duhur per ju na kontaktoni ne nr. 0697320785. Burda Group ju mirepret! @ Tirana Qendër

Video

  • ID: 3764
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 17th March 2020
  • Views: 417