Shitet Vile 4 kateshe ne rezidencen Akacia Hill!

€1.400.000

Details

 VILE 4-KATESHE NE SHITJE.
📍 VENDNDODHJA- REZIDENCA AKACIA HILL.
💵CMIMI- 1.400.00 euro (e mobiluar).
Vile 4 kateshe ne rezidencen Akacia Hill siperfaqja truallit 550m2 plus 170 siperfaqe e ambienteve te perbashketa perfshire nje fushetenisi.Siperfaqe banimi 550m2.Kati nentoke.155m2.Garazh per 2 makina lavanderi 1dhome gjumi,vinoteke dhe ambient ndenjeje pajisur me home theatre dhe nje dhome teknike(depozitat e ujit,boiler lidhur mecpanelin diellor)Banjo.
Kati 0. 157m2.Dhome ndenje,ngrenieje,guzhine gatimi dhe ngrenie,depo banjo dite dhe nje dhome studio.Oxhak funksional.
Kati1. 120m2.1master room me banjo brenda,2dhoma gjumi dhe nje banjo.Verande e lidhur me 2dhoma gjumi.
Kati nencati.120m organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20m2 banje e me vaske e dush si edhe nje verande me pamje te mrekullieshme te Dajtit.Vila a sistem ngrohje me chiller qendror me ngrohje ne dysheme .Ftoha me fryresa instaluar sipas parametrave

  • ID: 3732
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 203