Nje super Vile e jashtezakonshme gjendet per shitje te kompleksi Rolling Hills!

€1.200.000

Details

Nje super Vile e jashtezakonshme gjendet per shitje te kompleksi Rolling Hills. Vila ka nje siperfaqe truall 950 m2 dhe ndertim 640 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sallon ngrenjeje, nje sallon ndenjeje, sallon gatimi, 3 ballkone, 4 dhoma gjumi dhe 5 tualete. Gjithashtu ne katin perdhe ka nje kuzhine, dhome ndenjeje, lavanderi, depo ushqimesh dhe garazhd per parkimin e dy makinave. Me ndertimet nga me cilesoret ne te gjithe Shqiperine, ku klasi dhe luksi nderthuren ne menyre perfekte. Vila eshte e pajisur me sistem sigurie 24h, me ambjente te gjelberuara dhe ambjente argetimi. Vila eshte totalisht e mobiluar, me mjaft finese dhe shije si dhe e pajisur me sistem ngrohjeje chiller. Gjithcka ne kete vile eshte e kuruar ne detaj dhe unike ne llojin e saj. Vila ka nje cmim 1.2 milion.
Gjithcka si ne perralla.😍
Per nje vizite ne prone kontaktoni Orgeten ne nr. 0697310785

  • ID: 3753
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 17th March 2020
  • Views: 396