Shitet super vile te White House!

€450.000

Details

For Sale!!
Jeni te lodhur nga zhurma e kryeqytetit?
Deshironi qe mbas nje dite te lodhshme pune te relaksoheni ne shtepine tuaj pa ju munguar asgje?
Nje super vile te White House, prane Tegut iua mundeson te gjitha. Aty gjeni gjithcka qe ju nevojitet. Vila eshte e kompozuar ne 3 kate, parkim nentoksor dhe nje oborr te madh . Vila ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, soxhorno. Kesaj vile fantastike nuk i mungon asgje. Eshte e arreduar me mjaft stil me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe jo vetem.Gjithcka qe ju duhet e gjeni ketu, relaksin, qetesine dhe komoditetin.
Çmimi 430 000 euro.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0697320785

  • ID: 3674
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 280