Shitet Super Vile prane Teg !

€370.000

Details

Jeni te lodhur nga zhurma e kryeqytetit?
Deshironi qe mbas nje dite te lodhshme pune te relaksoheni ne shtepine tuaj pa ju munguar asgje?
Nje super vile prane Tegut iua mundeson te gjitha. Aty gjeni gjithcka qe ju nevojitet. Vila eshte e kompozuar ne 2 kate, parkim dhe oborr. Vila ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, soxhorno..Gjithcka qe ju duhet e gjeni ketu, relaksin, qetesine dhe komoditetin. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0697320785. @ TEG (Tirana East Gate) – Official

  • ID: 3775
  • Published: 16th March 2020
  • Last Update: 16th March 2020
  • Views: 226