Shitet Vile ne Vije te pare ne Vala Mar!

€450.000

Details

Jeni duke kerkuar vilen tuaj ne qetesine dhe relaksin qe ofron deti. BURDA GROUP ka vilen perfekte per ju. Buze detit ne nje nga rezidencat te ndertuara se fundmi tek Gjiri Lalzit me nje siperfaqje te bollshme me nje oborr personal ku ofron komoditetin e nje jetese sa me te qete dhe relaksin qe ofron deti dhe ajri i paster. Vila eshte 2 kateshe ku ne te jane bere punime cilesore. Vila ndodhet ne nje zone te virgjer dhe e rrethuar me vila e apartamente elitare. Vila pozicionohet menjehere pas vijes se reres ne vije te pare te banimit.Cmimi 450 000 Euro.
Per me shume informacion kontakto 0697320785

Video

Plans

Plan I

Plan II

  • ID: 125
  • Published: 6th October 2017
  • Last Update: 17th March 2020
  • Views: 2260